| Aly_9916 a întrebat:

Salut mi-a descarcat si eu minecraft si am vz in tutorial ca trebuie sa il copiez intr-un folder Roaming... problema este ca eu nu am acel fisier pentru ca am windous in romana... cineva stiu unde trebuie sa il copiez?

3 răspunsuri:
| k4rT a răspuns:

Daca iei minecraftu cu cracku inclus nu trebuie sa ii dai decat Update sa bifezi acolo nu trebuie sa faci nimic

| Aly_9916 explică:

Pai nu cred ca are cracku inclus.

| Aly_9916 explică (pentru k4rT):

Nu cred ca are cracku inclus... si in foldeul din care l-am descarcat are un tutorial dar eu nu gasesc fisierul ala