| fugera a întrebat:

mi-a disparut bara de instrumente de sus de la mozila. am apasat pe ceva taste din greseala si nu imi mai apare numai cand ma duc cu sageata de la mouse acolo. cum o pot face sa apara inapoi. multumesc

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Da clicl dreapta pe undeva deasupra paginii si ai acolo Bookmarks Toolbar

| g4mma a răspuns:

Sus in colt in stanga--> Firefox --> Options --> Menu Bar.

| SpanacheAndreea23 a răspuns:

Heeei...asa e de la ultima acutalizare. o poti gasi altfel: in dreapta sus sunt 3 liniute, acolo dai clik si dai clik din nou pe emblema cu o rotita pe care scrie options acolo faci ce vrei! sper ca te-am ajutat. Funda? happy