| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Nu stiu cum sa va explic acum dupa ce mi-am sters tastatura. a apasat pe niste butoane si cand intru pe internet(mozila firefox)nu imi mai apare sus bara aceea pe care poti sa il dai in bara dar daca dau cu cursorul(mouse-ul)peste locul unde trebuia sa fie bara sus imi apara iar daca iau cursorul de acolo iar dispare si tot asa si nici bara de joc nu imi mai apare dar daca dau in bara mozilia apare bara de joc si toate ferestrele care sunt in bara... ce pot face sa apara din nou la normal? plsss ajutor...nu ma descurc asa

P. S Fundita normal :-p

Răspuns Câştigător
| roben174 a răspuns:

Salut ai apasat F11 mai apasa odata "happy

6 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Apasa un F11 si gata. totul va fi bine. happy

| iuliancico a răspuns:

Daca te referi la taskbar, da properties-debifezi auto-hide.

| iuliancico a răspuns:

Da @roben, ai dreptatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am inteles nimic. Fii mai explicita si concisa in descriere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna... mie mi-a disparut bara aceea unde scrii site-ul de ex www.google.ro nu stiu cum sa dau sa apara :( cine stie spuneti-mi si mie va rog:( :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna... mi-a disparut aia cu back mai multe de sus ce sa fac?