| unianimal a întrebat:

Vorbeam cu o prietena si din greseala am apasat pe cateva taste si acum nu imi mai apare "Bara de Meniu" (Bara care se afla in josul ecranului in care se afla "Start"-ul) si nu stiu pe ce taste am apasat. Ma puteti ajuta spunansumi pe ce taste trebuie sa apas ca sa imi reapara "Bara de Meniu"? Multumes anticipat. Si nu, nu am apasat pe "F11".

3 răspunsuri:
| Daemoon a răspuns:

Intri in Task Manager cu "Ctrl+Alt+Delete", dai la "Applications", "New Task", scrii "explorer.exe" si dai ok. Ar trebui sa reapara.

| SasNetRomania a răspuns:

Cltr alt delete jos in dreapta la butonul rosu dai restart happy

| mihai22222 a răspuns:

Sau te duci cu sageata jos unde se afla bara de start pana vezi o sageata neagra cu doua varfuri si ti click dreapta si tragi sus trebuie sa-ti apara