| Marshall1 a întrebat:

Salut, mi-am achizitionat o unitate cu procesor i5 7400, 4gb ram ddr4, placa video e integrata si scot 35-50 fps pe csgo, are ceva pc-ul sau e prea slaba placa video? astept raspunsuri

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

E prea slaba placa video!

| georgeenglezu2016 a răspuns:

Placa video integrata de cat 1 gb? poti juca csgo numai ca intri la control panel alegi large sau small, power options si bifezi performance si la counter strike alegi rezolutia mai mica sa castigi mai mult si fara lag, cureti pc-ul cu un program si msconfig prima oara dupa care startup si debifezi programele ce nu ai nevoie dar atentie sa nu debifezi placa video etc, o zi cat mai placuta