| Oprisan a întrebat:

Mi-am achiziționat xbox one, am card live, mi-am luat si gta online, pot sa ma joc gta online, dar nu ma pot juca cu prietenii. Apar offline, am facut cont de social club am acceptat cererile, dar apar mereu offline. Si cand intru in meniu la gta online la friends zice ca nu am friends. Prietenii mei se joaca de pe Pc.

2 răspunsuri:
| Number27 a răspuns:

Cei de la xbox nu oferta optiunea de cross - platform pentru GTA V din cate stiu. Trebuie sa fiti de pe aceeasi platforma ca sa puteti juca.

| Oprisan explică (pentru Number27):

Adica nu ma pot juca cu playerii de pe PC?