| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mi-am adus aminte de un joc si nu mai stiu cum ii zicea dar era foarte smecher. Era un joc cu caracterele din Sabii si Sandale dar scopul jocului era sa-ti faci un imperiu si aveai o harta si mergeai sa ataci alte tari/ ce o fi. Tin minte doar ca avea caracterele din Sabii si Sandale si tot asa iti puteai numii imperiul si le alegeai culoarea.

3 răspunsuri:
| iKireS a răspuns:

Ofer funda!

| iKireS a răspuns:

Up

| Gore990 a răspuns:

Tsunami Romania clan deschis cu sponsor! Căutam jucatori activi! Premii pe merit! Fii un tsunami! Clanul s-a deschis de la arena 3 haideți sa muncim și sa ne facem cunoscuți!