| XxPlayeRxX007 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand Volan cu Pedale firma Acme si am un joc pe nume Need For Speed World si nu merge sa ma joc pe el cu volanul si pedalele. Am instalat acel CD si tot nu merge... Funda pentru cel mai bun raspunstonguehappy

Răspuns Câştigător
| freestylerazvy a răspuns:

Need For Speed World este un joc online si nu iti da voie sa te joci cu volanul deoarece uni baieti joaca foarte bine din volan si nu ar fi corect ca uni sa joace din volan si uni din tastatura.

2 răspunsuri:
| LOLtoU a răspuns:

Need for speed world nu merge cu volan, am incercat si eu, si sora mea, si pana la urma am returnat volanul si pedalele. acum nu stiu daca tu ai pc sau mac dar eu iti spun ce stiu