| didragasimi a întrebat:

Salutari! Am cumparat acu o saptamana volan cu 2 pedale. L-am instalat s-a aprins ledul, am descarcat king of the road sa ma joc pe el cu volanul, pedalele. Si nu merge. Dc? Trebuie sa-i fac niste setari? Plz ajutati-ma dau funda...Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Swordsman a răspuns:

Trebuie sa calibrezi comenzile jocului pentru volan. Adica in setari o sa iti arate presupun ca la control settings butoanele de la tastatura, fiecare cu functia lui. Pe acolo pe undeva exista si optiunea de la care schimbi controlul de la tastatura la volan.

4 răspunsuri:
| didragasimi explică:

Swordsman mersi mult

| BandS a răspuns:

De obicei din joc trebuie sai faci setarile pentru control. Jocurile pentru PC din fabrica sunt setate ca la control sa poti folosi tastatura, iar tu daca vrei sa te joci cu altceva trebuie sa schimbi

| didragasimi explică (pentru BandS):

Dar te rog spune-mi cum sa schimb