| FantaZEW a întrebat:

Mi-am cumpărat o pereche de căști Genius Vibration Gaming Headset. Căștiile funcționează perfect dar microfonul nu merge de loc. L-am introdus corect, nu este blocat în control panel, și la Recording îmi apare că e conectat. Am nevoie de ceva driver? Urgent dau funda!

1 răspuns:
| AdrenalinTm a răspuns:

Dai pe iconita aia de unde dai mai tare sau mai incetde langa ceas clik dreapta, recording deviance si jos use this deviance asta daca e pornit daca nu scrie dont use deviance...