| caluseru a întrebat:

Salut mi-am cumparat o tableta si nu stiu cum sa o conectez la wifi la modem de romtelecom nu stiti ce parola trebuie sa pun

1 răspuns:
| Sebimenis a răspuns:

Ai tu Router Wi-Fi? daca ai si esti prost (scuze ), ai pus parola si nu sti parola / nu ai notat-o, incearca 87654321 / reinstaleaza routerul / fara sa platesti nimic, multi fac prostia sa nu puna parola la Router si sa te uiti la aia care au un fel de semn de incepator inainte de numele routerului... poti intra fara sa platesti, dar au o problema ca ti se misca internetul greu