| vladst1 a întrebat:

Buna cum sa ma conectez la internet la o tableta cu un modem romtelecom prin usb, si cum?

3 răspunsuri:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Nu ai dat detalii despre tableta! si in mod normal dupe ce ai atasat un modem(Romtelecom/Vodafone, Orange, Rds-Rcs)tableta il recunoaste imediat si se conecteaza fara probleme! eu am o tableta serioux s716ktab si am facut proba si merge fara probleme cu digi. da mai multe detalii despre tableta si in felul acesta te putem ajuta Vladut.

| vladst1 explică (pentru Mudokins_Abe_1978):

Pai modelul este Allview alldro speed s.

| vladst1 explică (pentru Mudokins_Abe_1978):

Pai modelul este Allview alldro speed s. Totusi modemul este unul destul de mare cu 2 leduri nu prea stiu cum sa explic.