| DenisVernic a întrebat:

Salut, mi-am cumpărat Saints Row The Third Și mi se blochează, merge 1minut 30de secunde se blochează, nu știți de ce?

17 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Te poti duce in geforce experience sa imi zici ce versiune ai la driverul video?
De proba am dat pe steam sa instalez si eu sr3, pe versiunea 399.24 si windows 10 Pro imi merge perfect.

| DenisVernic explică (pentru bogdan324):

Imagine se vede super am pus tot pe ultra și mi se blochează am crezut că asta-i problema și am pus tot pe low și tot așa merge și Saints Row 1; 2; 3; 4toate merg așa și nu știu de ce?

| bogdan324 a răspuns (pentru DenisVernic):

Inteleg ca pc-ul e destul de puternic sa poti juca pe ultra dar eu vreau sa stiu ce driver video ai mai exact.
Incearca sa iei ultimele drivere video de la nVIDIA prima data.

| DenisVernic explică (pentru bogdan324):

Cînd ajung acasă că acum îs la servici

| DenisVernic explică (pentru bogdan324):

Cînd ajung acasă o să îți arat că îs la servici

| bogdan324 a răspuns (pentru DenisVernic):

Ok,spor la munca.

| DenisVernic explică (pentru bogdan324):

I-am făcut ultimele drivere și tot așa merge

| bogdan324 a răspuns:

Cand ti se blocheaza, iti ramane pur si simplu ecranul blocat in joc sau se blocheaza si dupa te scoate din joc? Ai mai patit la alte jocuri asa?

| DenisVernic explică (pentru bogdan324):

Numa Imaginea se blochează sunetu merge nu se blochează Numa la Saints Row se blochează

| bogdan324 a răspuns:

Am vazut pe net ca asta-i o problema din joc, nu din pc.
Incerca sa te duci la options-gameplay-si dezactiveaza pause on focus loss.

| DenisVernic explică (pentru bogdan324):

Ok îți scriu deseară daca o mers

| DenisVernic explică (pentru bogdan324):

Tot așa merge

| Wr3nch a răspuns:

Respecti cerintele minime?

| DenisVernic explică (pentru Wr3nch):

PC are
Procesor Intel corect i7
RAM 8
Placa video 1050 gtx
Și 2 tera memorie

| ZPANIAA a răspuns:

Roaga-l frumos sa mearga bine.

| DenisVernic explică (pentru ZPANIAA):

Daca ar merge l-aș ruga?

| DenisVernic explică:

Calculatorul are
Placa video 1050 GTX
RAMI 8 giga
Procesor i7