| supergeniu a întrebat:

Salut, mi-am cumparat si eu ca tot internetul un domeniu si un host, acum vreau sa creez o retea de socializare bazata pe premii, dar sunt incepator, si caut pe internet ghiduri despre cum sa adaug o baza de date, ca vizitatorii sa faca cont, un sistem care sa adauge puncte pentru diferite activitati. Daca stiti un ghid sau chiar voi va rog lasati-mi un link/explicati-mi macar putin ...sa inteleg si eu o iota. dau funda.si poate chiar banii in paypal pentru ajutor detaliat

1 răspuns:
| InGErAsHFaCutPraF21 a răspuns:

Aici gasesti despre baze de date:http://www.scritube.com/......196.php.Cu placere! Funda plz! Dar nu am cont in paypal nici parintii mei na-u cum fk oricum plzz funda si vot.Bye!