| elektro4you a întrebat:

Mi-am cumparat si eu din Altex jocul World of Warcraft Burning Crusade si World of Warcraft (Normal). Faza e ca mie mi s-a terminat valabilitatea contului si m-am gandit sa ma bag pe private. Imi puteti zice si mie un server (sau mai multe din care pot alege) private de Burning Crusade sau WoW? Dau funda.+o sa ma joc WoW cu cel care imi specifica niste servere.

Răspuns Câştigător
| amelis a răspuns:

A aparut Cataclysm. http://wow.freakz.ro/

1 răspuns:
| Kinezu_Marian_1979 a răspuns:

Amice cum adinca ti se termina valabilitatea ai jocrule originale nau dreptu sa til ia daca era free de pe siteu oficeal da te lasa sa cresti pana la lv 20 si dupa trebuie sa platesti aste e cu wow daca ai game original nau dreptu sa til ia sa sa ati expire