| SK8TpunK a întrebat:

Mi-am cumparat de la magazin jocul World of Warcraft Catclysm si imi zice ca este Starter Edition adica nu pot face lvl decat pana la 20 trebuie sa cumpar si celelate jocuri Burning Crusade Liicht King etc. ca sa mearga Cataclysmul? P.S- De ce nu ma lasa sa aleg clasele Worgen si Goblin?

1 răspuns:
| posibilu a răspuns:

Vai vai... MA ce ai cumparat?!? ti-a dat o cutie de carton cu caracasa inautru sau o FOAIE? ori da sa stii ca trebuie sa cumperi toate jocurile de la primul pana la ultimu, eu zic sa il vinzi si sa ieu un server privat!