| Robert_Vela_1998 a întrebat:

Salut.mi-am cumparat un router netcore si am urmat toti pasii dar cand incerc sa ma conectez cu browseru la http://192.168.1.1/ nu mi se conecteaza nici cand am net. puteti sa ma ajutati?

2 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Daca ai activat adaptorul din control panel, ledul internet de la router este aprins, si nu te poti conecta la internet placa de retea este problema.Probeaza alt laptop\pc, functioneaza, cumperi o placa de retea, 20 lei.

| Robert_Vela_1998 explică (pentru Sihastrul):

Am incercat la niste prieteni, La unii le citeste la altii nu...