| nullkode a întrebat:

Recent am cumparat niste casti si problema este ca nu se conecteaza, dar nu tot timpul! Cand reusesc sa le conectez nu se aude. Este posibil ca problema sa fie la placa de sunet, dar nu sunt sigur. Va rog sa va dati cu parerea si daca puteti, sa ma si ajutati. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Testează o altă perechie de câşti care stii că merg, dacă nu merg înseamnă ca e de la mufa de sunet sau încercă câştile noi la alt pc sau la un prieten... dacă merg înseamnă că e de la tine. (ori nu ai băgat bine driverele de la placa de baza, ori mufa e stricată, ori placa de sunet e cam arsă...)

2 răspunsuri:
| nextlevel999 a răspuns:

Ce casti ai?

fara fir sau cu fir? daca spui ca nu se canecteaza cred ca sunt fara fir prin bluetooth, daca da schimba driverul la bluetooth

| nullkode explică:

Alte casti mergeau, dar tot la fel cu probleme. In schimb astea nu merg deloc. Nici in spate nici in fata. Da, sunt cu fir!