| D1ablo_4132 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat un telefon Samsung S3770 http://www.gsmarena.com/samsung_s3770-4100.php si caut niste jocuri pentru el.
Cine stie un site unde as putea gasi jocuri il rog sa posteze link aici

5 răspunsuri:
| Ucynel a răspuns:

D1ablo_4132 intra pe www.mobile9.com selectezi modelul telefonului si categoria aplicatiei pe care o descarci.Acolo gasesti de toate pentru toti pentru toate modelele de telefoane. Enjoy!

| D1ablo_4132 explică (pentru Ucynel):

Si cum le instalez in telefon? big grin

| Ucynel a răspuns (pentru D1ablo_4132):

Daca telefonul tau suporta fisierele, atunci ar trebui sa ai o optiune in telefon in care sa dai Install asa cum am si eu pe Nokia x6.Descarci jocul, il bagi pe telefon, il cauti in telefon si apoi dai Install thinking

| D1ablo_4132 explică (pentru Ucynel):

Imi da eroarea asta "downloaded JAR are invalid"

| D1ablo_4132 explică:

Este bloct din fabrica, adica nu permite instalarea de noi aplicati prin usb asta ca sa te oblige sa le cumperi de la ei, astazi l-am returnat si am dat comanda de un LG P500 Optimus One.