| D1ablo_4132 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat un telefon Samsung S3770 http://www.gsmarena.com/samsung_s3770-4100.php, mi-am luat si cablu de date, dar nu stiu cum sa instalez jocuri pe el.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Copiaza-le in format jar sau jad sau direct arhivate de pe gallerymobile9 sau zedge.net si le instalezi.

| D1ablo_4132 explică:

Este bloct din fabrica, adica nu permite instalarea de noi aplicati prin usb asta ca sa te oblige sa le cumperi de la ei, astazi l-am returnat si am dat comanda de un LG P500 Optimus One.