| AndreiMAv2007 a întrebat:

Salut, mi-am dat un reinstal la windows 10 si inainte avem in jur de 280-320 fps in cs acu am max 140 si drop frameuri uriase.
Am optimizat windowsul dupa videoul aceste: https://www.youtube.com/watch?v=PYKFQu3Vr4A
Si mi-am rebagat cfg cel vechi in cs, atat am facut si nu stiu ce sa mai fac. Multumesc

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Drriver pentru placa video ai descarcat? Baga un speccy si uita-te la graphics, sau scoate driver booster.

| AndreiMAv2007 explică (pentru Wr3nch):

Am driverele updatate