| Dobrotă_Ovy_1996 a întrebat:

Mi-am descarcat Fifa 18 iar cand intru in joc, imi aleg echipele totul merge perfect dar cand intru in joc imi merge intr-un lag infernal! Nu conteaza pe ce grafica il pun! Am un prieten care are exact aceleasi specificatii si ii merge perfect pe grafica high.Laptopuo nu are nici o problema.L-am verificat.Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

Fie nu sti tu sa compari componentele si zici ca pc-ul tau este acelasi cu al pietenului. Fie este ceva ce tu nu ai instalat, gen uun driver, directx/etc.

| ovidiu123432 a răspuns:

Ai pc-ul prea slab pentru a te juca fifa 18.