| AndreiNaie a întrebat:

Mi-am descarcat si eu Elder Scrolls V Skyrim, l-am instalat iar cand intru il el si dau new game sau orice altceva ma scoate fara nici o eroare. Stie careva ce ar putea avea si cum pot remedia? I l-am instalat si altui prieten cu acelasi sistem de operare si i-a mers. Multumesc

4 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

L-ai cumparat pe Steam sau ai cumparat cutia? Ce versiune ai luat? Cea normala sau cea legendara?

| AndreiNaie explică (pentru SilviaDulcik):

Jocul e piratat. Nu practic cumpararea unui joc daca se poate lua gratis. Am rezolvat cu problema va multumesc.

| Cipri99 a răspuns:

De unde ai luat jocu ce site si s-ar putea nu ai ai cracku vezi in cd adica in My computer intri in cd ala daca intelegi si vezi ceva crack.

| AndreiNaie explică (pentru Cipri99):

Cand intrat in joc imi dadea acel "crash" si ma scoatea pe desktop. Era de vina sunetul pentru ca am windos 7 si aveam calitatea sunetului (stundio quality). trebuia pusa pe (CD quality). Multumesc oricum