| IliadisJunior a întrebat:

Salut, mi-am descarcat Team fortress 2, fara steam, dar nu am nici un server si nu stiu cum sa fac sa imi pun un server ca sa joc. Funda la cine ma ajuta!

2 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

Salut.
descarca GRATUIT jocul team fortress 2 folosind programul steam pentru a-ti merge.
astfel vei putea castiga si arme si unele palarii.

Daca esti F2P si vrei sa devii PREMIUM in TF2, da-mi doar add la id de mess: stefan_crime1

| Moraru_Teodor_Valentin_1998 a răspuns:

Team Fortress 2 nu mere online fara steam.Descarca dp steam deoarece este gratis!