| bogdan230 a întrebat:

Hi TPU.Mi-am descarcat de pe net un joc, team fortress 2, dar non-steam.Nu stiu de ce nu-mi merge nici un server, cand ma conectez.sad scrie host eror si niste numere dupa.Intrebarea mea este:pot sa joc jocul pe servere online si fara steam, sau trebuie sa am neaparat steam sa joc pe el?

Răspuns Câştigător
| shrek589 a răspuns:

Sunt 3 variante
1 iti trebuie steam
2 nai windows bun
3 nu-i jocul bun

incearca iar sa il downloadeziinca o data, sa iti instalezi stamul sau schimbati windowsul sper sa iti fie de ajutor raspunsul. daca vrei sa imi dai funda sau nu tot sper sa iti mearga jocul.bafta

| bogdan230 explică (pentru shrek589):

Multumesc,dar iti mai pun o intrebare:si iti dau funda daca imi raspunzi ca nu stiu cum sa ies din problema asta:deci am luat steam-ul si am downloadat team fortress2 de pe steam si cand nu-mi se deschide steam-ul singur nu pot sa intru pe joc ca oricate clickuri as da pe iconita cu steam sa deschid sa imi apara play team fortress 2 si apoi launch team fortress2 si sa se deschida si sa ma joc nu mi se deschide steam-ul si atunci nu mi se deschide nici in bara de jos ma refer la cea de jos in dreapta :deci intrebarea mea e cum il repar?

2 răspunsuri:
| Lovegaming a răspuns:

Vezi ca jocul e acum free pe steam.