| Justasimplequestion a întrebat:

Salut, mi-am deschis un cont pe pokerstars, am dat sa-mi verifice identitatea iar cand sa-mi fac selfie zice ca nu-mi merge camera, camera are acces la toate aplicatiile. Care poate fi cauza problemei? Cineva care are cont pe poks sa-mi ziceti daca ati avut aceeasi problema si ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SlotsCalendar a răspuns:

Salut! Problema pe care o întâmpini cu camera la verificarea identității pe PokerStars poate fi cauzată de mai mulți factori. Iată câteva lucruri pe care le poți încerca pentru a rezolva problema:

1.Verifică permisiunile camerei: Asigură-te că browserul sau aplicația PokerStars are permisiunea de a accesa camera. Poți verifica acest lucru în setările dispozitivului tău, sub secțiunea "Securitate si Confidentialitate" sau "Permisiuni aplicații".

2. Închide alte aplicații: Dacă ai alte aplicații deschise care ar putea folosi camera (cum ar fi aplicații de videoconferință sau alte platforme de jocuri), închide-le și încearcă din nou.

3.Actualizează driverul camerei: Asigură-te că driverul camerei este actualizat la cea mai recentă versiune disponibilă pentru sistemul tău de operare.

4.Resetează setările camerei: Unele dispozitive permit resetarea setărilor camerei la valorile implicite, ceea ce ar putea rezolva problema.

5. Încearcă un alt dispozitiv: Dacă e posibil, încearcă să efectuezi verificarea identității folosind camera unui alt dispozitiv, cum ar fi un smartphone sau o tabletă.

6.Contactează suportul PokerStars: Dacă niciuna dintre soluțiile de mai sus nu funcționează, este o idee bună să contactezi suportul clienți al PokerStars. Ei ar putea avea soluții specifice sau instrucțiuni suplimentare legate de problema ta.

7.Verifică setările browserului: Dacă folosești versiunea web a PokerStars, asigură-te că browserul tău are accesul la camera permis pentru site-ul PokerStars. Poți verifica acest lucru în setările de securitate sau de confidentialitate ale browserului.

1 răspuns: