| Alecs1Assassinu a întrebat:

Salut Mi-am facut Goat Simulator si mi-am luat un mod si nu mi se vede skinul.Dece? Cine ma ajuta ii

Răspuns Câştigător
| snoopdoggftwiz a răspuns:

Nu merg skinurile, si eu am incercat... Oricum e destul de fain jocul laughing, dar skinurile merg doar la jocul cumparat din magazinwinking

| Alecs1Assassinu explică (pentru snoopdoggftwiz):

Ms da la PewDiePie si-o pus Skin si eu mi-am luat Skinul Lui Jack De la Adventure Time si nu merge

| Alecs1Assassinu explică (pentru Alecs1Assassinu):

Ps : imi merge numa skinul ala se invarte capra si mi se face albastra numa aia merge