| Stitch92 a întrebat:

Mi-am in stalat counter-strike 1.6 server creator, mi-am facut serverul dar imi merge numai mie, celor care le-am dat serverul nu le mergea(serverul era pornit) le aparea adress ip is incorrect(ceva de genul). Stiti care este problema?

1 răspuns:
| IoNut9980 a răspuns:

Problema este de la internet, adica ip-ul calculatorului tau nu este real sau poate ai un firewall care blocheaza conexiunea. Uite aici un tutorial cum sa faci un server calumea:http://www.tutorialecstrike.com/inst_server.html
Succes!