| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalat GTA 5 e super tare. Am tot cautat dar nu am gasit, spuneti-mi chiar nu exista nici o sansa de a ma putea juca Multiplayer daca nu am jocul original cumparat? Cam ce pot face (voi ce ati facut) in modul single-player, offline, de exemplu mods pot instala?

1 răspuns:
| AdriaNNN0722 a răspuns:

Salut,in offline poti instala moduri foarte usor, dar ca sa poti juca online trebuie sa iti cumperi un cod pentru ati face cont de rokstar social club, e ca si cu jocurile de pe Facebook daca nu ai cont nu poti juca, doar ca la GTA iti trebui acel cod care costa 150 lei sau mai mult sau poti sa incerci sa descarci jocul de pe acest link http://oceanofgames.com/? s=GTA+v#