| Blink182 a întrebat:

Salut,mi-am instalat GTA San Andreas de curand, si am o problema cu el; cand dau click pe joc imi apar primele doua trailere si dupa iese din joc si imi apare : gta sa.exe has stopped working straight face.

1 răspuns:
| Andone_Allexy_1998 a răspuns:

Deci,daca ai instalat gta dintr-o imagine ISO si la instalare nu ai bifat sa iti instaleze si statiile radio el ( jocul ) are nevoie de acele sunete, prin urmare ii trebuie in permanenta cd-ul ( imaginea in cazul tau ) montata cu Daemon Tools ca sa se poata incarca, si copiaza si crack-ul in caz ca ai uitat, bafta happy