| maryus15 a întrebat:

Salut.Mi am instalat si eu jocul Naruto Shippunde Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst si imi da eroare cand vreau sa intru in el.Ce pot sa fac? Poate am uitat ceva sau mai trebuie sa fac ceva ca sa mearga. Ajutati ma.

18 răspunsuri:
| AvM94 a răspuns:

Ce eroare iti da? sau doar iese si atat?

| maryus15 explică (pentru AvM94):

Intru in el, sta putin asa si dupa imi da o eroare, nu stiu ce zice acolo si mi se stinge happy

| AvM94 a răspuns (pentru maryus15):

Nu poti sa faci un print cu ce eroare iti apare?

| maryus15 explică (pentru AvM94):

Ai un id ceva sa te uiti la mine..ca nu cred ca pot ca mi se stinge inainte sa mai fac ceva.

| AvM94 a răspuns (pentru maryus15):

Pfff, i-a incearca sa-l dezinstalezi si instaleaza-l iar. Daca tot nu merge id dau id-ul. big grin

| maryus15 explică (pentru AvM94):

Am dat din curiozitate sa vad daca tot asa imi face si mi-a intrat in joc acum. Dar nu inteleg nimic pentru ca e in rusa..nici nu stiu sa intru sa ma joc ca nu inteleg nimic.

| AvM94 a răspuns (pentru maryus15):

laughing Pai de unde l-ai descarcat, jocul?

| Machinel a răspuns:

Jocurile cu Naruto nu sunt valabile pe PC de aia iti da eruare.Desiguri poti sa modezi jocul ca sa mearga si pe PC dar iti trebuie un pc........hoho de bun ca sa iti mearga.

| maryus15 explică (pentru AvM94):

De pe Naruto planet laughing Il am si in engleza.dar tot asa mi a facut si am zis sa caut altul

| maryus15 explică (pentru maryus15):

Ia id meu maryus_cool15 si da mi add ca sa vb acolo. poate mi l faci si mie big grin

| AvM94 a răspuns:

Ai PC-ul bun? poate sa-ti ruleze jocul?

| maryus15 explică (pentru AvM94):

Am laptop..procesor AMD dual core, 4 gb ram, 2 gb placa video

| AvM94 a răspuns (pentru maryus15):

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri intra pe site si la search game cauta acolo naruto si iti arata daca ruleaza sau nu.

| maryus15 explică (pentru AvM94):

Am instalat ce mi ai dat tu..si imi merge greu..se vede in reluare..si la jocul anterior nu imi facea asa...

| AvM94 a răspuns (pentru maryus15):

Incearca sa-i da-i rezolutia la joc mai mica, ai intrat pe site sa vezi daca indeplineste Laptopul cerintelel jocului?

| maryus15 explică (pentru AvM94):

Da le indeplineste happy

| AvM94 a răspuns (pentru maryus15):

Incearca sa da-i rezolutia la joc mai mica, vezi poate merge

| maryus15 explică (pentru AvM94):

Ok.ms