| Adutzu_Aditzu_1998 a întrebat:

Salut mi-am luat azi pc asta procesor Intel® CoreTM i5-4670K 3.40GHz, 8GB, 2TB, nVidia GeForce GTX 760 3GB, FreeDOS ce jocuri stiti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, la ce PC ai poti juca tot ce vrei tu la ultra. Ar fi tare Battlefield 4, COD Ghosts, GTA V(o sa apara in primavara, asta o sa fie cel mai smecher joc), Euro Truck simulator 2, TDU 2, City car driving. Funda?

| Adutzu_Aditzu_1998 explică (pentru anonim_4396):

Uite pc unui prieten de-al meu ce jocuri sti pentru el? cu procesor Intel® CoreTM i7-3960X Extreme 3. 30GHz, 16GB, 2TB, nVidia GeForce GTX 690 4GB, Microsoft Windows 8

| Adutzu_Aditzu_1998 explică (pentru anonim_4396):

Uite pc unui prieten de-al meu ce jocuri sti pentru el? cu procesor Intel® CoreTM i7-3960X Extreme 3. 30GHz, 16GB, 2TB, nVidia GeForce GTX 690 4GB,

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adutzu_Aditzu_1998):

Multumesc pentru funda. Cam aceleasi care le ai si tu. O sa le jucati la fel doar ca peste vreo 3 ani o sa se vada diferenta dintre al lui si al tau.

| Adutzu_Aditzu_1998 explică (pentru anonim_4396):

Mersi pentru cod ghost

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adutzu_Aditzu_1998):

Sa vezi cum o sa fie GTA V, jocul o sa rupa tot, si la ce PC ai poti sa il joci chiar la ultra.

| Adutzu_Aditzu_1998 explică (pentru anonim_4396):

De abia astept gta 5

| Adutzu_Aditzu_1998 explică (pentru anonim_4396):

Auzi mai am un laptop ceva mai vechi uite specificatile:Intel core 2 duo 2.37 1gb ram placa video 256dedicat 240 normal ce jocuri sti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adutzu_Aditzu_1998):

Putine jocuri. Laptopul e depasit rau. Mai bine il vinzi si ramai cu PC-ul ala smecher. Incearca un NFS mai vechi( vren World, sau mai vechi), sau un GTA San Andreas, in orice caz jocuri vechi, nu ai ce juca pe asa ceva.

| Adutzu_Aditzu_1998 explică (pentru anonim_4396):

E da-l de laptop raman pe pc la call of duty si gta 4

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adutzu_Aditzu_1998):

Mai bine il vinzi si ramai cu bani sau daca vrei neaparat sa ai laptop i-ati altul ca nu prea ai ce face cu vechitura aia.

| Adutzu_Aditzu_1998 explică (pentru anonim_4396):

Nu ca laptopu il iau pe la prieteni si de asta ziceam

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adutzu_Aditzu_1998):

Pai de aia, vinde-l si i-ati altul. Nu foarte performant, sa mearga jocuri ok, de ex eu am un HP 4530s.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adutzu_Aditzu_1998):

Eu am HP 4530s modelul ala bun cu Intel core i5

16 răspunsuri:
| TheFallen666 a răspuns:

Frattelo orice joc pe pc

| Adutzu_Aditzu_1998 explică (pentru TheFallen666):

Dupa tine cam ce jocuri misto sti?

| TheFallen666 a răspuns:

X-men origins wolverine, the prototype 1 si 2, spiderman toate jocurile, batman toate sunt o gramada