| Biib133 a întrebat:

Mi-am luat laptop si am vrut sa ma joc sims pe facebook si mi-a dat ca pot sa ma joc doar daca imi instalez Adobe Flash Player... Vreau sa stiu daca e gratis si vreau sa stiu cu ce ma ajuta!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Instaleaza-l fara griji, este gratis si fara Adobe Flash Player nu poti juca Sims pe facebook, si nu numai atat, Adobe Flash Player este un program Esential pentru navigarea online, pentru vizionarea clipurilor de pe youtube.com de exemplu, si multe alte.