| asdfghevere a întrebat:

azi am vrut sa ascult muzica pe youtube si mi-a aparut anuntul asta: Pentru redarea videoclipurilor este nevoie de Adobe Flash Player sau de un browser HTML5 compatibil. Descărcaţi cea mai recentă versiune de Flash Player Aflaţi mai multe despre trecerea la o versiune superioară de browser HTML5... nu am luat in seama si am intrat pe facebook si vroiam sa ma joc sims si mi-a aparut acelasi mesaj! si la alte jocuri de pe net de exemplu mario... Ma puteti ajuta? pot sa instalez eu singura asta sau sa astept sa vina tata si sa mi-l faca?

Răspuns Câştigător
| puscasdan a răspuns:

Http://www.softpedia.com/......yer.shtml/ Dai click pe link si il instalezi. Asta ar trebui sa rezolve problema. Daca problema nu se rezolva schimba-ti browserul ( Programul de internet pe care il folosesti : Mozzila, Opera, Google Chrome ).

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca iti instalezi Google Chrome nu mai ai nevoie de Adobe Flash Player, il are incorporat. Il gasesti pe site-ul oficial si in limba romana. numai bine!

| Ioscaa1 a răspuns:

Esti foarte inapoiata de ce ai pc? oricine in lumea asta stie ca iti trebuie flash player sa vezi clipuri pe net sau sa te joci pe net

| eaglewatch01 a răspuns:

De ce sinteti rautaciosi? Poate flash playerul a fost dar printr-o eroare a fost dezinstalat.Depinde citi ani ai si ce stii sa faci pe pc.Mai bine asteapta-l pe taticu.