| Waly323 a întrebat:

Salut, mi-am luat un joc pentru Xbox Classic sperand ca merge pe Xbox 360- ul meu, ca am vazut pe internet ca merge dar la mine imi scrie ca- mi trebuie un Hard Drive, dar este scump.
Ce pot face ca sa- mi mearga jocul fara Hard Drive?

1 răspuns:
| TheCriterion a răspuns:

Nu ai ce face, tu practic trebuie sa descarci un joc in memoria xbox-ului, memoria care nu exista.Cel mai bine cauti pe olx un xbox care are si hard drive, avand in vedere ca 360 sunt depasite vei gasi preturi destul de ok, sau tot asa de pe olx cumperi un HDD[Hard Drive Disk].