| AlexG98 a întrebat:

Mi-am luat un smart tv pe care se pot instala unele jocuri din magazin play...cum fac sa instalez driverul pentru controller(maneta) pe tv? Ca tv nu are loc unde sa bagi cd

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Cu toatastima dar pe smart tv nu instalezi drivere sef ca nu e computer. Daca are bluetooth poate reusesti cu un controller wireless mai ieftinache, dar daca e cu fir sau drivere 0 sanse.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă nu e de tip p&p, nu-l instalezi

| Wr3nch a răspuns:

Sexy. Ti-ai luat si controller compatibil cu smart-tv? laughing

| AlexG98 explică (pentru Wr3nch):

Este un controller iefteneaua.dar trebuie sa instalezi driverul pentru el...cel putin pe laptop asa am facut.dar la tv n.are loc de bagat cd

| Wr3nch a răspuns (pentru AlexG98):

Cu toatastima dar pe smart tv nu instalezi drivere sef ca nu e computer. Daca are bluetooth poate reusesti cu un controller wireless mai ieftinache, dar daca e cu fir sau drivere 0 sanse.