| AndrewC a întrebat:

Problema pe care o am eu este legata de un driver pentru laptop. Detin un Lenovo G570 iar de cand l-am luat nu reusesc sa instalez driverul pentru "SM Bus Controller". Nu stiu la ce foloseste acesta dar orice varianta de windows as pune si oricate drivere as instala acela tot neinstalat ramane.

Mentionez ca am cautat si pe site-ul producatorului.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Reinstaleaza driverul de la placa video sau chipset si rezolvi problema.E driver de la Intel in cazul tau. (mergi pe pagina producatorului a placii de baza)Repet, driver chipset iti trebuie.