| ElMacho a întrebat:

Nu am niciun joc cumparat pe steam dar acum vreau sa imi iau CS:GO.Am gasit pe g2a o oferta buna si as vrea sa il iau de acolo dar am auzit niste zvonuri cum ca nu primesc steam level si nu voi putea face trade-uri sieu chiar vreau sa fac trade-uri. Va rog sa ma lamuriti doar cei cu experienta si stiu sigur raspunsul.

Răspuns Câştigător
| anonimguy3 a răspuns:

Daca cumperi de pe G2A vei face level 1 pentru ca primul joc pe steam, dar nu vei putea cumpara de pe stea market iteme pentru csgo sau pentru alte jocuri sau pentru steam. Schimburi vei putea face cu alti, nu stiu daca faza cu trebuie sa adaugi cel putin 5 euro pentru a avea acces la toate chestile de la steam se aplica si aici, ar trebui sa poti sa adaugi prieteni si sa-ti faci un profil.

1 răspuns:
| Gamingatorul a răspuns:

Posibil sa fie mici probleme cu cs go daca il iei de pe g2a http://bit.ly/2e8YagK