| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu tot ce se poate despre oferta cu 1 luna de internet pe mobil. am cautat pe orange.ro si nu am gasit nimic asa ca sper sa ma lamuriti voi. funda raspunsul cu cele mai multe date.

3 răspunsuri:
| luluta a răspuns:

E o saptamana gratuita de internet pe mobil.
*100# Dupa ->
->
4.
->
4.
->
1.
Activat!

| maiAm8conturi a răspuns:

Nu mai exista optiunea aceea, acum ai la Orange 100 mb, care ii faci praf in 24 de ore, valabilli 7 zile.Inainte era o saptamana nelimitat si faceam comanda de sim-uri gratuite. Optiunea se putea activa o singura data pe an.
Mai exista webnwalk la cosmote, se misca cam greoi, dar e ieftin.2.99 euro pe luna, dar nu ofera suport pentru telefoanele mai vechi.

Răspuns utilizator avertizat