| DraaaagooooS a întrebat:

Salut nu am sunet deloc am avut pana acum la winap imi da o eroare p youtube nu am sunet deloc. ce sa fac? ca sa am iar sunet DAU fundita LA CEL MAI BUN RASPUNS

PS: imi functioneaza boxele

2 răspunsuri:
| casher a răspuns:

Schimbati windowsul sau il stergi si il redownloezi sau downloaza orice de muzica si copy HPplayersi osati mearga happy dar poate boxele sund de vina imi zici daca s-a rupt un fir de la boxa si l-ai lipi? daca da asta e! nu prea stiu dar cred co sa-ti mearga (sa stii ca nu e eroare aia e un fel de eroare care iti zice bun venit! in winamp)! incearca doar cum ti-am zis! (apropo esti din Braila? eu sunt te cheama dragos? pe mine vali /Valentin(SARBU) suntem prieteni cred

| DraaaagooooS explică (pentru casher):

Nu, nu sunt din Braila SUnt din Bucuresti laughing)) si imi da o eroare cam ciudate dar nu stiu sa o explic ca dispare oricum al sfarsit are niste numere 880 si se termina cu 07 parca