| No0oName a întrebat:

am o intrebare de cateva zile nu mai pot sa ascult nimic pe internet de ex youtube nu aud nici un film nimic deci boxele nu scot nici un sunet, dar daca ascult o melodie de exemplu pe winap in calculator merge sunetu. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU MAI MERGE SUNETUL IN WINDOWS - Intra in Start -> Run -> services.msc -> Enter (ca alternativa - Control Panel -> Performance and Maintenance -> Administrative Tools -> Services) si acolo din lista alege "Windows Audio". Porneste acest serviciu si sunetul o sa porneasca si el. Bafta!
Lipsa sunet pe Youtube si alte site-uri in Windows XP - http://www.utilitarul.ro/......e-uri.html
Lipsa sunet pe Youtube si alte site-uri in Windows 7 - www.utilitarul.ro/2010/10/lipsa-sunet-pe-youtube-si-alte-site-uri.html Tradus http://www.x-url.com/gvr

| No0oName explică (pentru neluL):

Este setat pe start dar tot nu mergesad

| neluL a răspuns (pentru No0oName):

Nu am inteles...

| No0oName explică (pentru neluL):

Pai sunetu este pornit asa cum zici tu

6 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Cred ca folosesti google chrome nu? daca da, vezi pe la optiuni poate e dezactivat sunetul. daca nu gasesti, incearca mozilla firefox eu pe acesta il folosesc. Si ai cumva windows 7?

| No0oName explică:

Am rezolvat problema avea browserul google chrome si ceva s-a intamplat cu el dar mi-am instalat opera, iar totul este ok. multumesc oricum nelu pentru ajutor.

| neluL a răspuns (pentru No0oName):

E bine si asa! Eu te-as fi sfatuit la Mozilla Firefox, sa instalezi.