| rapidistii23 a întrebat:

Salut
nu stiti cumva daca exista un hack pentru top eleven dar sa fie adevarat si sa mearga
am incercat pe alte site-uri si numai reclame sau chestii de alea cu survey-uri va roooog muult am dat 11 jetoane pe un jucator si am pierdut licitatiasad

1 răspuns:
| Gizăz a răspuns:

Nu exista. Nu mai fi naiv si nu mai descarca toate prostiile. Te umpli de virusi si/sau mallware. Gandeste-te logic. Daca ar exista asa ceva, nu l-ar folosi toti?! Sau ai fi fost tu ala singurul mai breaz? Alea nu sunt facute sa le piratezi tu.