| Joe_Mary_1995 a întrebat:

Salut,nu stiu daca este buna categoria care o folosesc dar incerc. Am si eu o intrebare >== Am si eu niste piese de laptop divers[display,placa de baza,tasture,etc] dar si prentru Pc, si nu stiu unde sa le vand, Stau in Bucuresti [Sector I ] Va rog frumos daca puteti sa-mi spuneti unde pot sa le vand sau ce sa fac cu ele. ca le tin degeaba si trebui sa eliberez locul, Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Prietene mai rezonabil nu stiu. e in Bucuresti fa si tu o plimbare.
sau mai cauta aici
http://lmgtfy.com/? q=cumparari+componente+laptopuri

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

La depozitele de calculatoare?

| Joe_Mary_1995 explică (pentru Danzell):

La depozitele de calculatoare unde sunt poti sa-mi spui zona si altele sau are un site nu ceva de genul ce mi-ai dat uh bosuule cv mai adevarat si mai omensc maxim panan sector 3! Multumesc!

| Danzell a răspuns (pentru Joe_Mary_1995):

Prietene mai rezonabil nu stiu. e in Bucuresti fa si tu o plimbare.
sau mai cauta aici
http://lmgtfy.com/? q=cumparari+componente+laptopuri