| GoldenBoy17 a întrebat:

Salut, nu stiu sigur daca am ales Categoria corecta, dar in fine, Vreau niste Pareri despre Cazinoul Online ADMIRAL, Aseara am depus 50 ron si cu putin noroc am dobândit Suma de 2000 ron, Suma pe care azi am Solicitat Retragerea, Am Contul Validat, Absolut tot, Stie cineva daca cei de la Admiral Mai fac si Magarii? Pana la urma este vorba de 2000 de ron, si na, ma gandesc ca Sunt sanse ca cei de la admiral sa caute si sa gaseasca vreun motiv si sa zica ca nu pot beneficia de "Bani", vreau Niste pareri, cat de serios sunt, !

2 răspunsuri:
| BMicha3l a răspuns:

Nu cred ca au ce magari sa faca. Nu scria acolo un termen gen "In 48 de ore vei primi banii" sau ceva de genul? Pentru ca pana la urma cererea ta de retragere trebuie aprobata de cineva.

| GoldenBoy17 explică (pentru BMicha3l):

Acum 5 minute am sunat, o domnișoară mi-a comunicat ca Retragerea este inca in procesare si dureaza maxim 72 de ore ca sa proceseze, dupa ei trimit Banii in cont, si s ar putea sa mai dureze inca o zi sau doua pana proceseaza si banca Transferul, Asa ca idee, am cont La banca BT!