| antiacta33 a întrebat:

Nu sunt sigur daca sa instalez Windows 10 Technical Preview deoarece nu stiu daca toate jocurile sunt compatibile cu windows 10, si mie fica ca atunci cand versiunea finala de windows 10 va aparea sa nu am timp sa-i dau update, deoarece am o viteeza mica de internet ( 200 kb/s ) si poate ca update-ul final va fi de 500 de mb sau chiar mai mult, iar cu viteza mea de internet nu voi avea rabdare sa-i dau update big grin Pareri?

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Eu nu o sa bag wind 10 sunt sceptic in privinta lui mi se pare ciudat ca ar face un produs ca dupa sa il dea pe gratis mi se pare ca un plan bine elaborat sa urmareasca si sa stopeze pirateria sau poate sunt e paranoic better safe than sorry. oh si fiind o versiune incompleta a produsului finit va fi putin probabil ca sa iti mearga ceva pe el + ca vei avea multe bugg-uri si nu vei avea cine stie ce drivere care sa le poti instala