| V30r3l a întrebat:

Numele meu este, Viorel si am o problema la counter strike 1.6 si sper ca o sa ma ajutati cat mai repede.Problema este ca atunci cand adminii imi fac poze ei imi spun ca pozele apar in folderu` unde am cs-u instalat si mai explicit in csstrike dar mie nu imi apar deloc ma puteti ajuta va rog frumos?

1 răspuns:
| bogdan0lteanul a răspuns:

Simplu, daca ai windows 7 intra in program filesx86 / counter strike / cstrike. si acolo trebuie sa fie imaginile.
La xp : in program files/counter strike/cstrike.