| Simion_Vlad_1990 a întrebat:

O problemă ce nu găsesc rezolvare, joc world of tanks blitz pe un s7 edge si mereu cand vreau sa înregistrez cu un screen recorder imediat după câteva secunde de înregistrat de la un ping de 40-50 se duce in 6000-7000. Își revine abia după ce dau restart la tel de câteva ori. Ma puteti ajuta cu un raspuns ceva va rog frumos. Va multumesc

1 răspuns:
| Hunter163 a răspuns:

Este din cauza ca telefonul tau (S7 Edge) nu este de gaming si screen recorder-ul foloseste CPU-ul si CPU-ul va fi supraincarcat/suprasarcinat (OVERLOADED) si internetul se pun pe Low Usage Mode. Si nu trebuie neaparat sa restartezi telefonul sa rezolvi problema ci sa dai force stop la aplicatie.
Sper ca te-am ajutat happy