| PunisheR01 a întrebat:

Salut oameni destepti in jocuri tongue Deci am incercat cateva jocuri si singura posibilitate de a ma putea juca MULTIPLAYER pe acele jocuri e de a juca pe acest GameRanger...Multi se joaca fara probleme cu el dar mie imi merge foarte greu cand ma joc pe GameRanger si pe SinglePlayer sau mai bine spus pe iconita originala imi merge foarte bine..Si eu cred ca este de la net ca zice ceva de "Port-Restricted Cone NAT Router".

Sa va spun ce zice exact:
"Your internet connection is behind a Port-Restricted Cone NAT Router that may prevent you from connection to some players peer-peer games."

Fundita pentru un raspuns buuun >:

3 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Ceva iti restrictioneaza viteza la internet. Uita-te atent in setari

| PunisheR01 explică (pentru IndiferentXD):

Bun acolo zice sa dau la Security si Virtual game ceva de genu dar eu am UPC nu BSNL dala...Si nu apare nici un Security sau Securitate... Daca raspunzi la asta ai funda smug