| nimenialtu_3861 a întrebat:

ok am o problema referitoare la un joc pe nume minecraft...
astazi 29 iunie am vrut sa ma joc cu un prieten al meu online pe serverul lui
si imi spunea ca sunt banat desi nici nu am intrat o clipa pe server si l-am sters si iar l-am instalat si pana la urma am gasit o arhiva cu minecraft 1.6.6 si acela ma lasa sa intru pe multiplayer doar daca imi schimb numele asa am inteles sau probabil la toate versiuniel aceeasi chestie a fost dar ma rog deci trebuia sa-mi schimb numele dar nu stiu cum si nici nu gasesc ceva unde pot inroduce un nume nou iar atunci cand intru in minecraft in icon imi spune sa bag username si pasword... si pana la urma am gasit o solutie la un prieten ca cica ar trebui sa sterg si sa instalez iarasi java si l-am sters si iar am instalat si nimic! imi da eraore am windows 7 vista nu stiu daca va ajuta chestia cu windows-ul dar nu gasesc nici o solutie la nici un prieten
o si am incercat cu multi prin team vwiewer sau cum ii zice si nici asa nu mergea nici o solutie
va rog ajutati-ma va rog dau funda si vot

2 răspunsuri:
| luc a răspuns:

Http://www.megaupload.com/? d=O0CLQFZT
in acest link de download vei gasi un crack in care trebuie sa-ti scrii numele iar dupa aceea intri ca de obicei pe server si sper sa-ti mearga! funda :D

| nimenialtu_3861 explică:

Nu merge nici asa