| Marius44467447 a întrebat:

PC sau ps4? Am un buget de 60 milioane - 50 milioane.Si daca ați putea sa îmi spuneți și de ce.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| HLucian a răspuns:

Salut. Diferentele sunt destul de mari..insa iti recomand sa mergi pe un sistem de gaming si iti spun si de ce. Cu 50-55-60 milioane iti faci un sistem de ultima generatie..nu numai pentru gaming.dar si pentru multimedia..editare..si tot ce iti doresti. Sistemul de gaming este mai versatil, parerea mea. Sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Banii aia iti ajung pentru amandoua...
Tentativa de trolling esuata!

| Cipikao201031 a răspuns:

Ti-as recomanda pc, deoarece poti face mai multe si e si mai convenabil.

| CPAElites a răspuns (pentru DestroyMistery):

Aiurea,bani aruncati pe diverse "porcarii" inutile..In loc sa-i recomanzi un GTX 1070 tu ai pus 1060.